חיפוש: צמחים מאמרים
מבזקי חדשות
30 שנה של הובלה ומצוינות
משתלת שלומית, שחוגגת בימים אלו 30 שנה להקמתה, היא משתלת צמחי הבית הגדולה בישראל ומרכזת על פני 5 דונם מבחר עצום של כ-4,000 סוגי צמחים, כלי עזר, ציוד, אביזרים ולמעשה, את כל מה שדרוש לך בתחום תרבות הדיור ועיצוב הבית, הגינה והחצר.

הלקוחות הנאמנים של שלומית הפכו זה מכבר למשפחה שגדלה בהתמדה, בזכות חוויית קניה מהנה, חסכונית וידידותית, בזכות האווירה הפתוחה והאינטימית המלווה את הביקור במשתלה ובזכות הנגישות לידע המקצועי החיוני לכל אחת ואחד.

בבואך למשתלת שלומית מובטחים לך עצות וטיפים המתחשבים בצרכיך האמיתיים ובתקציבך. ידע מקצועי של הצוות וחדשנות טכנולוגית, מאפשרים לך לדעת במהירות וביעילות מה דרוש לך ולרכוש צמחים ואביזרים איכותיים, המותאמים לתנאים בביתך, בגינתך, בחצר שלך, או במקום עבודתך.

מאז הקמתה, בראש-השנה 1984, נמצאת משתלת שלומית בתנופת צמיחה, התפתחות והתרחבות מתמידים. שלומית ומוטי פועלים תמיד מתוך שאיפה להעמיד לרשות לקוחותיהם  את החידושים בתחום הצמחים ומבחר גדול של צמחי בית.

בין היתר מציעה המשתלה את רוב סוגי הצמחים לאור ולצל, סחלבים עוצרי נשימה, קוקטיילים מרהיבים, מבחר משגע של קקטוסים, הידרופוניקה, לאקי במבוק, ועוד.

ב-30 שנות פעילותה של משתלת שלומית, חל גידול מתמיד ומרשים גם במבחר צמחי החוץ לסוגיהם ובהם דשא, שיחים, עצים, מטפסים, צמחי מרפא ותבלין ועוד.

לצד אלו מציעה המשתלה מבחר אביזרים ומוצרי-עזר לגינה ולחצר, מזרקות, ציוד לבריכות, ריצוף, מצעים, אבני מדרך, כלי עבודה ועזרים חיוניים לגינון.

במשתלת שלומית ממתין לך מבחר מרתק של כלים יפהפיים וייחודיים לקישוט הבית ומבחר צמחי משי שנראים ממש כמו הדבר האמיתי, מגוון עצום של כלי חרס וקרמיקה, אדניות, תאורה סולארית ועוד.

משתלת שלומית מבצעת משלוחים במחיר הוגן. 
 

shlomit.nursery@gmail.com | משתלת שלומית | רחוב החקלאים 15 כפר ביאליק | ת.ד 3060 כפר ביאליק 27905 | טל: 04-8710090, 04-8719728 | פקס: 04-8718558
שעות פתיחה: א-ה: 8:00-20:00 | שישי: 8:00-16:00 | שבת וחג: סגור
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט מעוצב על-ידי סטודיו נילי