חיפוש: צמחים מאמרים
מבזקי חדשות
ירוק בעיניים, ירוק בנשמה

ירוק בעיניים - ירוק בנשמה


תפיסת העולם ירוקה ואהבת אמת של הצמחים, הפכו את הקנייה במשתלת שלומית לחוויה אישית נעימה וגיבשו את התחושה המשפחתית המלווה את לקוחותיה.

צוות משתלת שלומית - בראשות היזמים ובעלי המשתלה, שלומית ומוטי שלו - רואה בגידול, טיפוח ואחזקה של צמחי הבית והגינה, חלק מתפיסת חיים ירוקה. הצמחים לתפיסתם, הם רכיב מרכזי באיכות החיים ואבן יסוד באסתטיקה ובאווירה טבעית חמה ונינוחה של משפחות בבתיהן ובגינות שלהן. במשתלת שלומית מאמינים, שלצמחים יש תפקיד חיוני גם בחללים המשמשים כמשרדים, מוסדות חינוך ומקומות עבודה.

30 שנות הפעילות של משתלת שלומית, משתלת צמחי הבית הגדולה בישראל, העמיקו מאוד את הבנת הצוות לגבי הצרכים המיוחדים והמשתנים של כל לקוח ולקוחה, של כל בית אב ושל כל גינה. הבנה זו וחזון השירות של המשתלה, מכתיבים את המגוון העצום של צמחים ומוצרים איכותיים שמוצעים ללקוחות, את ההתחדשות המתמדת במצאי במשתלה ואת ההתאמה האחראית והמדויקת של הצמחים לצרכי כל אחד ואחת מבני משפחת הלקוחות של שלומית.

המבחר הרחב שמציעה משתלת שלומית בתחום צמחי הבית מבטיח מראה ירוק, רענן ומעשיר ומעניק מענה הולם לצרכים בבנייה הרוויה. צמחים איכותיים ומטופחים מעשירים דירות נטולות גינה וחצר, מחדירים חום ואינטימיות לחדרי מגורים ולמתחמי עבודה סגורים, מעניקים תחושת אינטימיות לחדרי לובי וחדרי מדרגות בביתם משותפים ומשפרים את איכות האוויר בחללים בהם אנו נמצאים רוב ימינו.

מבחר צמחי חוץ, איכות הדשא, הצמחים, השיחים והעצים, והמחויבות לייעוץ מקצועי, מותאם ומדויק - מעניקים סיכויים מעולים להצלחת הצמחיה בביתך ובגינתך ועשויים להבטיח את הצלחתם לאורך זמן.    
 

shlomit.nursery@gmail.com | משתלת שלומית | רחוב החקלאים 15 כפר ביאליק | ת.ד 3060 כפר ביאליק 27905 | טל: 04-8710090, 04-8719728 | פקס: 04-8718558
שעות פתיחה: א-ה: 8:00-20:00 | שישי: 8:00-16:00 | שבת וחג: סגור
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט מעוצב על-ידי סטודיו נילי