חיפוש: צמחים מאמרים
מבזקי חדשות
תשובה על כל שאלה - המערך הדיגיטלי
משתלת שלומית בנתה מערך מידע משולב לשירות מלא וידידותי של לקוחותיה. מערך המידע מבוסס על אתר אינטרנט מתקדם, מסכי מגע שמאפשרים איתור מהיר ומדויק של צמחים ומוצרים, מפה אינטראקטיבית של כל מחלקות המשתלה, שלטי הדרכה מפורטים לצד כל צמח ומערכת עדכונים אלקטרונית.

מערך המידע המשולב של שלומית מצטרף אל הצוות המנוסה של משתלת שלומית, שקשוב לצרכי הלקוחות ומעניק להם יחס אישי וידע מקצועי, שנשען על שנים ארוכות של למידה וניסיון.

מערך המידע של שלומית כוללת:
אתר הבית של שלומית-  אתר אינטרנט גדוש מידע, תצלומים, הסברים וטיפים, שמאפשר למצוא במהירות ובקלות את סוגי הצמחים אותם אתם מחפשים, על-פי מאפיינים של עונות גידול, צמחי בית, צמחי חוץ, תנאי אור, דרישות השקיה וכו'.
מערכת עדכוני RSS- אתר האינטרנט של שלומית מאפשר ללקוחות המשתלה להירשם לעדכוני מידע וחידושים בנושאים החיוניים להם ומועדפים על ידם.
מסכי מגע – במשתלה ובאתר הבית של המשתלה, מופעלת מערכת מסכי מגע, שמאפשרת ניווט מהיר, באמצעות 3-4 נגיעות אצבע במסך, אל כל המידע החיוני ללקוח בעת בחירת הצמחים והמוצרים לביתו או לגינתו.
מפה אינטראקטיבית – באתר הבית ובמערכת מסכי המגע מופעלת מפה אינטראקטיבית, שמסיעת להתמצא במשתלה ולנווט במהירות אל המחלקה הנכונה בה נמצא הצמח או המוצר הרצוי ללקוח.
שלטי מידע-  בכל רחבי משתלת שלומית מוצב שילוט הדרכה ידידותי ועשיר במידע ללקוח, בטרם הוא מעמיס צמח אל העגלה. המידע בשלטי ההדרכה נמצא כולו גם באתר הבית של שלומית ובמערכת מסכי המגע של המשתלה.
דיוור אלקטרוני-  משתלת שלומית מפיקה מעת לעת ניוז-לטר עשיר וגדוש במידע וטיפים,  שנשלח ישירות אל "החברים של שלומית" – משפחת החברים במועדון הצרכנים של שלומית.     

למעבר לקטלוג המוצרים לחץ כאן
למעבר למערכת מסכי המגע לחץ כאן


 

shlomit.nursery@gmail.com | משתלת שלומית | רחוב החקלאים 15 כפר ביאליק | ת.ד 3060 כפר ביאליק 27905 | טל: 04-8710090, 04-8719728 | פקס: 04-8718558
שעות פתיחה: א-ה: 8:00-20:00 | שישי: 8:00-16:00 | שבת וחג: סגור
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט מעוצב על-ידי סטודיו נילי