חיפוש: צמחים מאמרים
מבזקי חדשות
משתלת שלומית השיקה מערך מידע דיגיטאלי מתקדם

מערך המידע המשולב של שלומית מצטרפת אל הצוות המנוסה של משתלת שלומית, שקשוב לצרכי הלקוחות ומעניק להם יחס אישי וידע מקצועי, שנשען על שנים ארוכות של למידה וניסיון.

מערך המידע של שלומית כוללת:

-        אתר הבית של שלומית - אתר אינטרנט גדוש מידע, תצלומים, הסברים וטיפים, שמאפשר למצוא במהירות ובקלות את סוגי הצמחים אותם אתם מחפשים, על-פי מאפיינים של עונות, בית, חוף, תנאי אור, דרישות השקיה וכו'.

-        מנוע חיפוש משולב - המנוע מאפשר ללקוחות המשתלה להגדיר במדויק את החיפוש ולהגיע לתוצאות מדויקות של הצמחים, כלי העבודה והמוצרים השונים שהם זקוקים להם. לצד כל תוצאה, מפורט מידע חיוני על הצמח או על המוצר.

-        מסכי מגע - במשתלה ובאתר הבית של המשתלה, מופעלת מערכת מסכי מגע, שמאפשרת ניווט מהיר, באמצעות 3-4 נגיעות אצבע במסך, אל כל המידע החיוני ללקוח בעת בחירת הצמחים לביתו או לגינתו.

-        מפה אינטראקטיבית - באתר הבית ובמערכת מסכי המגע מופעלת מפה אינטראקטיבית, שמסיעת להתמצא במשתלה ולנווט במהירות אל המחלקה הנכונה בה נמצא הצמח או המוצר הרצוי ללקוח.

-        מערכת עדכוני RSS - אתר האינטרנט של שלומית מאפשר ללקוחות המשתלה להירשם לעדכוני מידע וחידושים בנושאים החיוניים להם ומועדפים על ידם.

-        עמוד פייסבוק - משלת שלומית חנכה לצד אתר האינטרנט שלה גם עמוד פייסבוק, שזכה למבול 'לייקים' והחברויות, כבר בימים הראשונים לפעילותו. עמוד הפייסבוק עובד בצמוד לאתר הבית של המשתלה. עמוד הבית של האתר, מחובר ישירות לעמוד הפייסבוק (חפשו אותנו בעמוד משתלת שלומית).  

-        שלטי מידע - בכל רחבי משתלת שלומית מוצב שילוט הדרכה ידידותי ועשיר במידע ללקוח, בטרם הוא מעמיס צמח אל העגלה. המידע בשלטי ההדרכה נמצא כולו גם באתר הבית של שלומית ובמערכת מסכי המגע של המשתלה.

-        דיוור אלקטרוני - משתלת שלומית מפיקה מעת לעת ניוזלטר עשיר וגדוש במידע וטיפים, שנשלח ישירות אל "החברים של שלומית" – משפחת החברים במועדון הצרכנים של שלומית.      

shlomit.nursery@gmail.com | משתלת שלומית | רחוב החקלאים 15 כפר ביאליק | ת.ד 3060 כפר ביאליק 27905 | טל: 04-8710090, 04-8719728 | פקס: 04-8718558
שעות פתיחה: א-ה: 8:00-20:00 | שישי: 8:00-16:00 | שבת וחג: סגור
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט מעוצב על-ידי סטודיו נילי